Košík

Menu:

Ammyla

- originálne slovenské kabelky, batohy a tašky

Pri nákupe nad 0€ u tejto značky získaš darček.

 

O nás...

Značku Ammyla vytvorila v roku 2009 študentka Kamila Gemerská, ktorá si privyrábala na školné občasným šitím tašiek a kabeliek. Postupne sa značka vyvíjala, zdokonaľovala a našla si špecifický štýl. Ammyla dnes už nie je len o jednom človeku. Za značkou stojí tím ľudí, ktorý sa stará o kvalitu a úspešné vybavenie vašich objednávok.

Ammyla sa špecializuje predovšetkým na dizajn, navrhovanie a výrobu kabeliek, tašiek a batohov. Produkty sa vyznačujú kvalitným prevedením a nápaditými, originálnymi strihmi a detailmi, ktoré dávajú značke Ammyla osobitý a ľahko rozpoznateľný štýl. Ideou značky je "taška ako šperk".

Pri tvorbe sa kladie dôraz nie len na jedinečnosť, aktuálnosť a originalitu modelov, ale najmä na kvalitné vypracovanie. Každá kabelka je starostlivo pripravovaná v našej dielni a to od návrhu, strihovú prípravu, výber vhodných látok a kombinácii, až po samotnú výrobu. Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných materiálov, textílií, kože a koženiek.

.

 

Produkty od Ammyla

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac