Košík

Menu:

Botanicandle

- sviečky inšpirované prírodou

 

O nás...

Sviečky inšpirované prírodou

Od začiatku do konca ručne robené sviečky. Vymyslené a vyrobené na Slovensku. Ich jemné, prírodné vône vytvoria atmosféru pohody a pokoja. Originálne dizajnové vrchnáčiky s prírodnými motívmi skrášlia vašu domácnosť. 

Prírodné sviečky Botanicandle sú iba z poctivých a kvalitných surovín. Sójový vosk, esenciálne a éterické oleje 
a bavlnené knôty. Vyrábame ich vlastnými rukami, pomaly a s láskou v Bratislave. Vznik každej jednej sviečky si vyžaduje viac ako 60 úkonov. 

Sójové sviečky Botanicandle horia čistejšie a dlhšie ako bežné parafínové sviečky. Počas horenia neuvoľňujú do vzduchu škodlivé látky. Dajú sa upcyklovať
a recyklovať. 

Podľa viečka spozná sa sviečka

Najkrajšou časťou sviečok Botanicandle sú ozdobné vrchnáčiky. Ich prírodný dizajn tvoria lisované kvety a rastlinky. Všetky sme nazbierali, vylisovali, a zaliali špeciálnou živicou. Každý kus je rozmanitý, pestrý a farebný jedinečný. Každý poteší niekoho iného. 

Vonné sviečky Botanicandle sú ideálny darček, ktorý poteší viackrát. Pohár zladený s viečkom neskôr použijete ako dózičku na rôzne drobnosti. Alebo nám ho vrátite a ďalšiu sviečku dostanete lacnejšie. 

Chceme robiť radosť

Prírodné sviečky Botanicandle vznikli v roku 2019. Odvtedy sa stretávame na handmade trhoch, podujatiach a nájdete nás vo viac ako 40-tich predajniach na Slovensku.

V tíme Botanicandle sme dvaja chlapi, Karol a Laco. Hovoríme si však rodinná firma, lebo s výrobou nám pomáhajú celé naše rodiny. 

Robíme to, čo nás baví a napĺňa. Našim cieľom je dopriať všetkým dokonalý zážitok a popri tom si užívať túto radostnú sviečkovú jazdu :)

Prečo si vybrať prírodné sviečky Botanicandle?

  • Kvalitné suroviny 
  • Slovenský produkt
  • Vyrobené ručne
  • Ozdobné vrchnáčiky
  • Upcyklujeme a recyklujeme

Produkty od Botanicandle

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac