Košík

Menu:

Grante Elixír mladosti

- live younger, smile:) longer

 

O nás...

Sme spoločnosť zameraná na distribúciu a výrobu ovocných štiav,najmä z granátového jablka. Náš prístup a hodnoty sú s láskou k zdraviu a prostrediu, a preto nám veľmi záleží, aby sme prinášali produkty s pridanou hodnotou, zdravotným prínosom a potrebnou kvalitou. Zdraviu prospešné potraviny chceme sprístupniť širšej verejnosti. Sme na jednej vlne trendu zdravej výživy a BIO produktov, načúvame ľuďom, ktorí chcú investovať do zlepšenia kvality svojho života a zdravia.

S elixírom mladosti, lepšie zvládneš starosti. 

  • Za naším projektom a cieľom dostať k ľuďom na Slovensku najhodnotnejšie šťavy stojí dlhoročný výskum a úsilie nájsť ovocnú šťavu s extra pridanou hodnotou pre zdravie. Zistili sme, že túto úlohu podľa viacerých výskumov môže spoľahlivo hrať granátové jablko ako symbol života. Keďže na Slovensku toto ovocie nedopestujeme, rozhodli sme sa pre spoluprácu s GRANTE – granátové jablko z oblasti GOYCHAY, raj granátových jabĺk v Azerbajdžane. Tmavé, výrazné, sčasti trpké – to vďaka vyššiemu obsahu tanínov a antioxidantov. Napr. ovocná šťava z tejto plodiny má v priemere trikrát viac antioxidantov ako zelený čaj či červené víno. Po mnohých ochutnávkach a skúsenostiach z podujatí sme pripravili ideálnu chuťovú zmes, vlastný produkt vyrobený na Slovensku. Zmes štiav z 4 sladkých odrôd jabĺk zo slovenských sadov a šťavy z granátového jablka. Pre deti sme v tejto edícii doplnili aj obľúbené jahody v podobe pyré. A tak vznikol APPLE KING. To najlepšie zo sveta jabĺk. A na leto sme pripravili limitovanú edíciu APPLE KING MELON.
  • Pri ovocných šťavách je pre nás rozhodujúce, aby sa nepridávalo nič navyše, len odšťavené ovocie. Vyberané sú prémiové kusy ovocia, s KOSHER a HALAL certifikátom.
  • Cieľom našej práce a úsilia je zvýšiť kvalitu života vďaka výberu zdravšej, prírodnej alternatívy nápojov a dostupnosti týchto produktov.
  • Obohatiť takto život považujeme za svoje poslanie.

 

Produkty od Grante Elixír mladosti

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac