Košík

Menu:

Hoffebelts

- ručne vyrábané kožené opasky

 

O nás...

"Kožené opasky ma fascinovali už od malička a vedel som, že jedného dňa mi toto remeslo zmení život" Peter Hoffelder

Sme rodinná firma zo Spišskej Novej Vsi zameraná na manufaktúrnu výrobu kožených opaskov.

Toto tradičné remeslo ponímame štýlom nám vlastným a vkladáme doň to najdôležitejšie, čo máme - naše srdce, čas a energiu.

1994.

V tomto roku sa v Spišskej Novej Vsi začal písať náš príbeh o výrobe kožených opaskov.

Bez väčších skúseností, iba s obrovskou chuťou vytvoriť niečo nové sme sa pustili do objavovania neznámych vôd.

Vďaka odhodlaniu a jasnému cieľu sa z malej manufaktúry vytvorila prosperujúca firma, zameraná na výrobu širokého portfólia doplnkov z pravej kože.

Neočakávané okolnosti a rozdielne životné cesty zakladateľov však zmenili náš smer a vyformovali nás do úplne novej podoby.

Nadobudnuté skúsenosti, nezlomná vôľa a chuť vytvárať niečo nové nám v posledných rokoch umožňujú fungovať ako rodinný podnik, zameraný na pestrú škálu kožených opaskov pre mužov aj ženy.

Kombinácia kvalitných materiálov od zahraničných výrobcov a naších slovenských koreňov vytvára špecifickú ponuku produktov s nezameniteľným rukopisom.

Od obojstranných opaskov pre pánov, cez pestrofarebné dámske opasky, až po autentické dizajnové opasky z limitovanej edície pre zákazníkov, ktorý sa chcú odlíšiť od davu.

Každý deň si dávame za úlohu posúvať sa malými krokmi dopredu, zdokonalovať výrobné procesy a spájať toto tradičné remeslo s modernými prvkami v každom smere.

Touto cestou by sme sa radi poďakovali každému, kto nás podporuje a sprevádza na našej ceste.

Našej rodine, priateľom, zákazníkom, fanúšikom a ľuďom, ktorí s nami spolupracujú a motivujú nás do ďalšej tvorby - ste pre nás nekonečná inšpirácia.

 

Produkty od Hoffebelts

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac