Košík

Menu:

Lebo Mädveď

- dizajnové edukačné hry

Pri nákupe nad 0€ u tejto značky získaš darček.

Pre deti aj dospelých

Hravé a náučné

Edukatívne hry

#Z dreva #ekologické

 

O nás...

Projekt Lebo Mädveď je spontánnym výsledkom kreativity a potreby vytvárať zmysluplné produkty pre svojich bízkych. Vznikla na akademickej pôde Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Tvoríme ju my traja, Juraj, Erika a Patrik, spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby. Milujeme zábavu a vzdelávanie a usilujeme sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov.
 
Lebo Mädveď vytvára dizajnové hry so vzdelávacím charakterom. Vymýšlame, navrhujeme a vytvárame hry z MDF dosiek, čo je vlastne zlisovaný drevený odpadový materiál. Do týchto dosiek gravírujeme a laserujeme, z čoho vznikne napríklad puzzle mapy Európy, či celého sveta zložené z krajín, mapa Bratislavy z mestských častí, Slovensko z okresov, regiónov alebo krajov. Veríme, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Našim cieľom je teda poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou. Všetky produkty si vyrábame sami, respektíve laser, bez ktorého sa nezaobídeme a materiály pochádzajú zo Slovenska.

Produkty od Lebo Mädveď

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac