Košík

Menu:

Noa!

- vreckovky, ktoré sa nebudete hanbiť vytiahnuť

Ušité na Slovensku

Jemne bavlnené

Drsne úprimné

Šetrné k prírode

O nás...

Vreckovky, ktoré sa nebudete hanbiť vytiahnuť!

Vždy spolu – v zdraví, či v chorobe: Nikdy nevieme, kedy vstúpi do miestnosti osoba s takým veľkým O, až sa nám z toho zarosia okuliare či kedy nás z obehu vyradí nádcha. Preto chodíme všade s vreckovkami Noa! Aj keď sa cítime pod psa, náš štýl nikdy netrpí.

Zotierame ekoteroristické šplechy: Neženieme sa do extrémov, netvárime sa, že žijeme úplne zero waste. Je možné, že zachránite nejedného bobra tým, že neminiete na týždeň nádchy polku lesa. Ide nám však najmä o to, aby sme si opäť zvykali na veci, ktoré môžeme používať dlhodobo. Fandíme udržateľnosti miesto samoúčelného ekoteroru.

Nepretrhneme sa: Keď už fúkame, tak poriadne. Papierové vreckovky jednoducho nemajú šancu pri takom ostrom prúdení vzduchu. Kvalitná 100 % bavlna, šetrná k našim nosom, hrdo zastaví všetko, čo príde. A nepustí.

Pekne a bez servítky: Chceme sa z vecí okolo nás tešiť a obklopovať sa krásnom a kvalitou. Zdá sa nám, že lepší život sa začína v zmene nazerania na detaily a keď je človek k sebe aj k okoliu úprimný. Preto bez ďalšieho frflania prinášame konečne pekné látkové vreckovky pre nosy detí, mužov a žien a nebojíme sa ich použiť!

Kto sme:

Koľko príbehov o tom, ako niekto opustil svoj dovtedajší život, aby začal robiť niečo úplne iné, ste už čítali? Zrazu akoby všetci odchádzali z korporácií či využívali materské dovolenky na to, aby založili streetfood, vyrábali niečo tradičné slovenské alebo cestovali po svete. Preto sme sa rozhodli, že sem nebudeme písať ako a prečo Noa! vznikla. Nebolo by to totiž nič, čo ste už v nejakej obdobnej forme nepočuli. Nenájdete tu náš doterajší príbeh, radšej sa pokúsime zaujať vás tým, čo príde od teraz. Sledujte nás a spoznávajte Noa!

Volám sa Naďa. Dlhé roky som sa venovala PR a komunikácii, prevažne v korporáciách. Teraz freelancujem. Som hyperaktívna a všetko, čo robím, sa snaží robiť na 100 %. Veľa športujem a cestujem, mám asi milión kamarátov a priťahujem nezvyčajné životné situácie. Som hlavou aj srdcom Noa!

Produkty od Noa!

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac