Košík

Menu:

Shabby Romantic

- bytový textil z prírodných materiálov

Pri nákupe nad 200€ u tejto značky získaš dopravu ZDARMA.

 

O nás...

Zameriavame sa na predaj originálnych bytových textilných doplnkov, šitých výlučne z prírodných materiálov. Všetci milovníci ľanových látok a prírodných materiálov si prídu na svoje. Ponúkam Vám kvalitne vypracovaný bytový textil z dlhou životnosťou. Všetky výrobky v ponuke je možné prispôsobiť vašim požiadavkam, pretože sú šité na objednávku. Ušijem či navrhnem Vám produkt na mieru, presne podľa Vašich vysnívaných predstáv.

V súlade s prírodou ... tak tvorím originálne interiéry pre vaše útulné bývanie. Budem sa snažiť aby naša spolupráca vždy prebiehala v priateľskej atmosfére.
Rada tvorím na mieru, a tak môžme pravidelne náš sortiment dopĺňať o nové, originálne výrobky. Pracujeme výhradne z prírodnými materiálmi ako sú ľan, prípadne bavlna. Rozmery výrobkov vieme prispôsobiť  potrebám zákazníka. V našej ponuke nájdete všetko, čo pre dokonalý domov potrebujete. Vyberte si z bohatej ponuky posteľného prádla, obrusov, prestieraní, kuchynských záster, kúpeľňových a welness doplnkov či množstva originálnych vankúšov. Neváhajte nás osloviť s požiadavkou na výrobu na želanie. Kvalitné spracovanie je samozrejmosťou.
Hotové výrobky Vám zabalíme nielen ekologicky ale aj darčekovo, aby bolo rozbaľovanie balíčka pre Vás radosťou. Tvorba vášho interiéru bude pre nás všetkých zážitkom.

Produkty od Shabby Romantic

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Zobraziť len produkty s darčekom zadarmo:

Zobraziť len produkty s dopravou zadarmo:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Sú to ľudia, ktorí sú z rovnakých slovenských kostí ako my všetci.

Viac
image/svg+xml