Košík

Menu:

Yoginess

- lokálna móda s pohodlnými a štýlovými kúskami

Pri nákupe nad 60€ u tejto značky získaš darček.

 

O nás...

YOGINESS je splnením snov dvoch mladých žien, ktoré spojila túžba tvoriť a prepájať umenie s pohybom.

Značku sme založili, aby sme sa mohli kreatívne realizovať a priniesť na trh výnimočné produkty. Na začiatku sme sa takmer nepoznali, no dnes sú z nás skvelé priateľky. Všetky naše dizajny tvoríme vlastnoručne pomocou maľby, kresby či digitálnej ilustrácie a vkladáme tak do nich veľkú časť seba. Pestrofarebné kúsky v kolekciách harmonicky dopĺňame tými jednofarebnými a nechávame na vás, aby ste si ich v outfitoch nakombinovali podľa vlastnej fantázie.

Naše hodnoty

Ekologickosť a lokálnosť

Nechceli sme byť ďalšou značkou v mori, ktorej produkty sa plavia cez polovicu sveta. Od začiatku preto tvoríme v súlade s ekologickými a etickými zásadami. Používame európske látky a naše kúsky navrhujeme, tlačíme a šijeme na Slovensku. Využívame tiež recyklované materiály a z odpadov látok šijeme gumičky do vlasov. Ako novinku poskytujeme bezplatnú opravu YOGINESS oblečenia, vďaka ktorej vám vydrží až do úplného “vynosenia”a nemusíte sa ho zbavovať len kvôli rozpáranému švu či dierke. Druhú šancu dávame aj takým kúskom, ktoré majú nejakú chybičku krásy, boli využité na fotenie alebo z iného dôvodu neboli zaradené do bežného predaja. Predávame ich ako oblečenie 2. triedy s výraznou zľavou.

Nadčasovosť

Spoločnosť sa nám snaží vnútiť ilúziu, že móda má obmedzenú trvanlivosť. My však odmietame diktát sezónnych trendov a veríme, že práve originálne, kvalitné a pohodlné kúsky môžu byť nadčasové. Garantujeme vám, že keď raz oblečiete YOGINESS kúsok, už ho nevyzlečiete.

Ženskosť

Našu značku tvoria ženy pre ženy a rovnako ženy nás v celom procese inšpirujú. Či už sú to umelkyne, športovkyne, jogínky, tanečníčky, cestovateľky, podnikateľky či inšpiratívne influencerky. Odtlačok každej z nich nájdete v našich kolekciách a v duši YOGINESS. A práve ženskosť chceme prostredníctvom našich kúskov kultivovať.

Chceme vás nielen obliekať, ale tiež inšpirovať, aby ste boli samé sebou, aby ste slobodne tvorili, slobodne sa hýbali a plnili si svoje sny, tak ako si my plníme ten náš. Ďakujeme, že nám vraciate energiu pozitívnymi správami či krásnymi fotkami v našich kolekciách.

Jarka & Kika,
zakladateľky YOGINESS

 

Produkty od Yoginess

  • Zoradiť podľa:

Vyhľadať:

Kategórie:

Filtrovať podľa ceny:

Filtre:

Pridať hodnotenie
Vaše hodnotenie * :

Ako vyberáme dodávateľov do Kvalitova?

Na Kvalitove združujeme len výrobcov, ktorým stopercente veríme. Každý z nich je jedinečný svojim príbehom, produktami aj víziami, no všetkých spája odhodlanie a vysoké nároky na kvalitu.

Viac